لوگو شرکت هزاره طراحان مبتکر رانا
  • info@rana-co.ir

  • 03134585419

<
عکس تیزر تیزر تبلیغاتی

ویدیو مارکتینگ یکی از راه های بسیار پربازده در دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد.اگر شما برنامه ریزی خوبی بر روی ویدیو های خود داشته باشید،علاوه بر برندینگ خود از طریق این ویدیو ها ،رسانه ای برای خود ساخته اید که مخاطبین شما علاقه به مشاهده و دنبال کردن ویدیو های شما خواهند داشت.

چگونه یک ویدیو می تواند تجارت شما را متحول کند ؟

این تصور که یک ویدیو بسازید و در شبکه های ویدیویی آپلود کنید و سپس تجارت شما متحول خواهد شد ،تصوری کاملا اشتباهی می باشد. زمانی شما می توانید در شبکه های ویدیوی موفق باشید که سناریو و برنامه ریزی بلند مدتی برای تولید ویدیو های خود داشته باشید.


استراتژي مشخص ،زمان بندی و بودجه مناسب می تواند مهمترین گزینه های موفقیت در بحث ویدیو مارکتینگ باشد . شما نیاز دارید مشاور ویدیو مارکتینگ شما چشم انداز و پلنی از اجرای ویدیو هایتان به شما ارایه دهد . به عنوان مثال یا قرار است این ویدیو ها سریالی باشد ؟ یا نه ، هر قسمت پیام خاصی را انتقال می دهد ؟ آیا ویدیو ها بدون گویش است ؟ یا نه ، نحوه تولید ویدیو به چه صورت خواهد بود ؟ و بسیاری از مسایل دیگر… تمام این فرایند ها برای این است که ارتباط درستی بین مخاطبینتان و شما ایجاد شود و بتوانید به هدف نهایی خود یعنی جذب مخاطب و برندینگ برسید.